Víte, co je to Tribal Goth? Pojďte se podívat!

Jedním z mnoha překrývajících se stylů goths je Tribal Goth. Styl jako takový vzniknul při narůstající popularitě břišního tance a omezuje se takřka bez výjimky na vystupující tanečnice. Pokud byste přesto chtěli svou tribal stránku vyjádřit i v běžném životě mimo světla reflektorů, máme pro Vás pár tipů, jak na to:

obrazek1

Začněme popořádku, tribal goth je gothic styl, který se vrací k přírodě a k sobě samému. Většinou to znamená přirozeně barevné vlasy, které můžete ozdobit sponou, nebo barevným příčeskem, nepřirozenou barvu byste u tribal nenašli, i když v dnešní době je možné potkat i pastelové barvy. V případě, že se jedná o tribal tanečnice, často jsou vidět bohatě zdobené čelenky – vše od květů po kosti a ptačí lebky. Častou variantou jsou také dredy, čím delší, tím lepší :D

Vyberte si u nás sponu do vlasů!

obrazek12

obrazek3

Dalším znakem tribal goths jsou dlouhé široké sukně, čím rozevlátější, tím pohodlnější – případně široké kalhoty tzv. harémky, kalhoty s širokými nohavicemi upnutými u kotníků. Doplní je krátké upnuté topy, nebo zdobené podprsenky, aby bylo samozřejmě vidět bříško.

Krásné dámské sukně stylu tribal goth najdete i u nás.

obrazek4

Sukně, nebo kalhoty jsou často jednobarevné, dozdobené v bocích doplňky jako šátky brožemi nebo dalšími většinou z přírodních materiálů jako dřevo, nebo kosti a amulety. Co se týče bot, nejlépe je tribal bosý :D Pokud je bot potřeba, jsou to vždy pohodlné sandálky, kristusky, nebo třeba balerýnky.

U nás si můžete vybrat např. ze značek IRON FIST nebo BANNED.

obrazek5

obrazek6

Co se týče barev je tou hlavní pro tribal goth samozřejmě černá :D doplnit ji může další barvou dle libosti, např zlatými akcenty, nebo třeba krvavě rudou. Samostatnou kapitolou je pro Tribal Goths líčení. Dámy se můžou v podstatě vyřádit dle libosti :D Většinou je velmi výrazné líčení očí, černé cateye nebo kouřové líčení s dlouhými výraznými řasami. Velmi často také potkáte zdobení obličeje, jako jsou tečky, vlnky a ornamenty kolem očí a na čele. Vyberete si u nás z kosmetiky STARGAZER, která má nejen skvělé oční stíny, ale také barvy na tělo.

obrazek7

obrazek8

obrazek9

Tribal goth je také velmi zdobný co se týče šperků – tanečnice musejí být také slyšet :D nosí tedy velký počet náramků, řetízků a prstýnků. U nás si můžete vybrat z široké nabídky ALCHEMY GOTHIC.

obrazek2

obrazek10

obrazek11

Často je také vidět různě DIY doplňky, které si dělají lidé přímo na míru, ať už jde o zdobenou čelenku s řetízky do vlasů, nebo třeba sukně s vlastním zdobením. Pánská varianta Tribal Goth je samozřejmě také možná, ač není tak častá, pánové spíš inklinují ke tribal tetování :)

9369e05f-fe2a-400d-9cd7-6f4dbb5eac57

 

– Článek pro vás připravila Facebook adminka Radka

 

Comments

comments